top of page
Puste mieszkanie

Výrobky

Predstavujeme Vám produkty, ktoré naša spoločnosť ponúka, zahŕňajú široký sortiment energeticky úsporných okien, dverí, parapetov a produktov súvisiace s naším podnikaním

Otwórz okno
Okná

Okno je špeciálnym prvkom domu a bytu. Spĺňa veľa funkcií, ktoré nám uľahčujú život a zabezpečujú komfort bývania medzi štyrmi stenami. Mnoho našich zákazníkov sa dlho rozhoduje pri výbere typu okna, jeho tvaru, farby a príslušenstva.

Couch with Blinds Behind_edited.png
Tieniaca technika

Pre moderné a účinné tienenie na Váš dom či byt si môžete zvoliť medzi tienením exteriérovým a interiérovým. Ktorýkoľvek variant tieniacej techniky je zároveň výrazným estetickým prvkom a dotvára celkovú dizajnovú líniu domu

Entrance to Modern Home_edited.jpg
Dvere

chodové dvere nie sú určenené len na ochranu domu z hľadiska bezpečnosti, tepelnej a zvukovej izolácie, ale sú aj vizitkou domu z estetického hľadiska. V našej ponuke nájdete systémy plastových dverí Salamander a Aluplast a hliníkové dverové systémy značky Aliplast a Aluprof. Dodatočným dekoračným prvkom dverí je použitie inovačných technológií ozdobných výplní so širokou ponukou možností. 

siatkaprhmyzu.png
Siete proti hmyzu

V závislosti od Vašich potrieb, ponúkame siete proti hmyzu okenné aj dverové. Široká škála farieb konštrukcie dáva možnosť dopasovať ich ku každému druhu okna. Sieťovina je sivej farby. Okenné sieť proti komárom je najjednoduchšie a pritom veľmi efektívne riešenie pre všetky typy okien. 

AdobeStock_115359060_edited.png
Okenné parapety

Parapety sú neodmysliteľnými doplnkami okien. Keď sa už zákazník rozhodol o výbere okien, stojí pred ďalším výberom a to výberom parapetov, čo tiež nie je jednoduchá záležitosť. Parapeta je ako bodka nad "i" pre každé nové a pekné okno.

brama garaz.png
Brány a oplotenia

Pri vedení rozpočtu domácnosti týkajúceho sa stavby domu alebo prestavby, sa každý z nás v určitom čase dostane do štádia, keď začína riešiť oplotenie pozemku, na ktorom je budova alebo dom. Berieme na vedomie, že pre niektorých je to len doplnok k celku, a pre iných vyvrcholením práce.

bottom of page