top of page
Puste mieszkanie

Výrobky

Predstavujeme Vám produkty, ktoré naša spoločnosť ponúka, zahŕňajú široký sortiment energeticky úsporných okien, dverí, parapetov a produktov súvisiace s naším podnikaním

Zbliżenie okna
Okná

Okno je špeciálnym prvkom domu a bytu. Spĺňa veľa funkcií, ktoré nám uľahčujú život a zabezpečujú komfort bývania medzi štyrmi stenami.

 

kanapa z tyłu żaluzje

Tieniaca technika

Vďaka vhodnému výberu materiálov a premyslenému dizajnu poskytujú rolety výbornú ochranu. Našim klientom ponúkame širokú škálu farieb a typov materiálov.

Klucz w zamku

Dvere

Vchodové dvere nie sú určenené len na ochranu domu z hľadiska bezpečnosti, tepelnej a zvukovej izolácie, ale sú aj vizitkou domu z estetického hľadiska.

moskitiera_okienna_edited.jpg

Siete proti hmyzu

V tejto kategórii ponúkame druhy žalúzií používané ako tieniaca technika voverejných budovách, kanceláriách a obchodoch. Stále častejšie sa stretávame so záujmom o tieto typy žalúzií

kaktus roślin

Okenné parapety

Parapety sú neodmysliteľnými doplnkami okien. Keď sa už zákazník rozhodol o výbere okien, stojí pre ďalším výberom a to výberom parapetov.

brama garaz.png

Brány a oplotenia

Pri vedení rozpočtu domácnosti týkajúceho sa stavby domu alebo prestavby, sa každý z nás v určitom čase dostane do štádia, keď začína riešiť oplotenie pozemku na ktorom je budova alebo dom.

bottom of page