top of page
Zasłony i żaluzje

Siete proti hmyzu

V závislosti od Vašich potrieb, ponúkame siete proti hmyzu okenné aj dverové. Široká škála farieb konštrukcie dáva možnosť dopasovať ich ku každému druhu okna. Sieťovina je sivej farby. Okenné sieť proti komárom je najjednoduchšie a pritom veľmi efektívne riešenie pre všetky typy okien. Sieťovina je vyrobená zo sklolaminátu upevnená v hliníkovom ráme. Rám je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov s hrúbkou v priereze 1 mm. Jednoduchá a neinvazívna montáž siete s pomocou otáčania háčikov, zabezpečuje aj jednoduchú demontáž kedykoľvek bez použitia akéhokoľvek náradia. Všetky prvky siete proti hmyzu sú odolné voči poveternostným vplyvom, čo zaručuje jej používanie veľa rokov.
 

siataka_moskit0.jpg

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu predstavujú dokonalý spôsob, ako sa zbaviť hmyzu v byte. Tieto sieťky na okná sa skladajú z hliníkového rámu, sieťoviny a špeciálnych otočných háčikov, ktoré pri montáži zaistíme o rám okna. 

moskitiera_okienna.jpg

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú pevné rámové okenné siete, ktorých montáž je jednoduchá a nevyžaduje žiadne zásahy do rámu okna

mosk_drzw.jpg

Dverová sieť

Dverová sieť proti hmyzu  poskytuje vynikajúcu ochranu proti hmyzu, zabezpečuje pohodlné využivanie balkónov a terás. Je vyrobená zo špeciálnych hliníkových dverových profilov, spojených pomocou plastových rohov, sieťovinou zo sklolaminátu v sivej farbe. Sieťka proti hmyzu je vybavená plastovou úchytkou a zosilňujúcou priečkou v strede.

bottom of page