top of page
Zasłony i żaluzje

Siete proti hmyzu

V závislosti od Vašich potrieb, ponúkame siete proti hmyzu okenné aj dverové. Široká škála farieb konštrukcie dáva možnosť dopasovať ich ku každému druhu okna. Sieťovina je sivej farby. Okenné sieť proti komárom je najjednoduchšie a pritom veľmi efektívne riešenie pre všetky typy okien. Sieťovina je vyrobená zo sklolaminátu upevnená v hliníkovom ráme. Rám je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov s hrúbkou v priereze 1 mm. Jednoduchá a neinvazívna montáž siete s pomocou otáčania háčikov, zabezpečuje aj jednoduchú demontáž kedykoľvek bez použitia akéhokoľvek náradia. Všetky prvky siete proti hmyzu sú odolné voči poveternostným vplyvom, čo zaručuje jej používanie veľa rokov. 

siete_proti_hmyzu_edited.jpg

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu predstavujú dokonalý spôsob, ako sa zbaviť hmyzu v byte. Tieto sieťky na okná sa skladajú z hliníkového rámu, sieťoviny a špeciálnych otočných háčikov, ktoré pri montáži zaistíme o rám okna. 

Plisé dverné siete.jpeg

Plisé dverné siete

Skladané dverové siete plisé predstavujú moderný a elegantný doplnok exteriérov. Dodajú vášmu priestoru veľmi osobitý charakter a zároveň vás ochránia proti nežiaducemu hmyzu.

mosk_drzw.jpg

Sieť dverná

Dverová sieť proti hmyzu  poskytuje vynikajúcu ochranu proti hmyzu, zabezpečuje pohodlné využivanie balkónov a terás. Vďaka širokej škále sieťových profilov nie je problém osadiť sieť na akékoľvek okno alebo dvere. Jednoduchá konštrukcia a sieťovina zo skleného vlákna zaručujú veľmi dlhú životnosť.

bottom of page