top of page

Dvere

Vchodové dvere nie sú určenené len na ochranu domu z hľadiska bezpečnosti, tepelnej a zvukovej izolácie, ale sú aj vizitkou domu z estetického hľadiska. V našej ponuke nájdete systémy plastových dverí Salamander a Aluplast a hliníkové dverové systémy značky Aliplast a Aluprof. Dodatočným dekoračným prvkom dverí je použitie inovačných technológií ozdobných výplní so širokou ponukou možností. Dvere dostupné v našej firme tvoríme v spolupráci s ich budúcim užívateľom, preto od nášho zákazníka záleží konečný výsledok a jedinečnosť vchodu do domu – vchod aký si náš zákazník prial. V tejto súvislosti si môže každý prísť na chuť a je spokojný s konečným výsledkom. Ponúkané dvere sú dostupné v širokej škále renolitov, rovnakých ako sú k dispozícii pre okenné rámy. 

D1.png

Plastové dvere

Naša spoločnosť odporúča vchodové dvere plastové. Použitie výplne dverí su vyrobene z vysoko kvalitných materiálov, kde nájdete skvelé tepelnoizolačné vlastnosti

drzwi_03.jpeg

Drevené dvere

Vchodové drevené dvere sú charakteristické  modernou konštrukciou a zaujímavým dizajnom. Všetky modely dverí sú vyrobené z 5 vrstvového lepeného borovicového dreva.

drzwi_alu2.png

Hliníkové dvere

V našej ponuke nájdete hliníkové dvere, ako aj hliníkové stavebné systémy. O výbere dverí z hliníka rozhodujú jeho výhody, ktoré ho zaraďujú na prvé miesto medzi konštrukčnými materiálmi.

drzwi_wew3.png

Interiérové dvere

Ponúkame široký sortiment vnútorných dverí známych poľských výrobcov tj.  PORTA, ERKADO, DoorSystem

drzwi_04.jpeg

Kovové dvere

Kovové dvere sa vyznačujú vynikajúcou odolnosťou proti poškodeniu a proti poveternostným vplyvom, vďaka čomu sa výborne hodia do výrobných hál.

drzwi_alu3.png

Protipožiarne dvere

MB 78 EI je systém protipožiarnych dverí a stien. Používa sa na výrobu vnútorných alebo vonkajších protipožiarnych priečok s dverami

bottom of page