top of page

Exteriérové tienenie

Vďaka zodpovednému výberu materiálov a premyslenej konštrukcii, predstavujú rolety výborné zabezpečenie proti krádeži. Rolety namontované v celom dome dávajú zákazníkom pocit bezpečia a ochrany aj v prípade, že opustia dom a nechajú ho bez dozoru. 

Vonkajšia tieniaca technika

Použitie okenných krytov je predovšetkým na reguláciu svetla a tepla, ako aj na ochranu pred hlukom. Pri použití vhodných konfigurácií je zároveň efektívnym riešením ochrany pred neželaným vniknutím.

Roleta adaptacyjna
Adaptívne rolety

Systém s charakteristickou krabicou zrezanou pod uhlom 45 stupňov z vonkajšej strany. Ideálne riešenie pre ľudí, ktorí uprednostňujú dokončovacie prvky s ostrými, geometrickými tvarmi. Roleta je určená na montáž ako priamo na fasádu budovy, tak aj do výklenku na ráme okna vďaka univerzálnemu tvaru boxu

roleta podtynkowa
Rolety Zapustené 

Systém je určený hlavne na inštaláciu v novovybudovaných budovách po zohľadnení a plánovaní spôsobu inštalácie v štádiu projektovania. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu vďaka absencii zásahov do konštrukcie okna, prekladu a dverí.

żaluzja fasadowa
Fasádne žalúzie

Moderný systém s hliníkovou schránkou - preklad. Špeciálne kolíky vyčnievajú z krabice a jednoducho ich zasunú do predtým nainštalovaných vodidiel, vďaka čomu je montáž celého systému jednoduchá a veľmi rýchla.

bottom of page