top of page
Bramy garażowe

Brány a oplotenia

Pri vedení rozpočtu domácnosti týkajúceho sa stavby domu alebo prestavby, sa každý z nás v určitom čase dostane do štádia, keď začína riešiť oplotenie pozemku, na ktorom je budova alebo dom. Berieme na vedomie, že pre niektorých je to len doplnok k celku, a pre iných vyvrcholením práce. Široká škála možností pre výrobu plotov pre nehnuteľnosti dáva našim zákazníkom možnosť voľby. Každý tu nájde niečo pre seba. Kým jeden chce klasiku, iný chce úplnú rôznorodosť, ďalší zákazník bude hľadať niečo, čo ho výrazne odlíši od okolia.Všetko to ponúkame v kategórii PLOTY A OPLOTENIA od renomovanej spoločnosti. Odporúčame vám zoznámiť sa s touto časťou.

bp_dab_full.jpeg

Sekcionálne brány

Najčastejšie použitie sekcionálnych garážových brán je v súkromných domoch. Ich nákup poskytuje užívateľom vysoký komfort používania, vďaka použitiu kruhových pružín, ktoré zabezpečujú vyvažovanie hmotnosti brány. Poskytujú výbornú tepelnú a zvukovú izoláciu, pretože brána je utesnená po celom svojom obvode.

automatyczne_full.jpeg
Priemyselné brány

Priemyselné sekcionálne brány sú používané v obytných a priemyselných objektoch určených pre časté používanie. Priemyselné brány sú veľmi ľahko ovládateľné, zabezpečujú veľmi dobrú  akustickú a tepelnú izoláciu priestoru (brána je utesnená po celom obvode). 

Gotowy do szkoły
Oplotenia

V ponuke  našej spoločnosti nájdete tiež širokú škálu oplotení značky "WIŚNIOWSKI". Je to renomovaný dodávateľ oplotení a brán, známy v celom Poľsku aj v Európe. V ponuke dostupných systémov oplotení nájdete: posuvné brány, dvojkrídlové brány, bránky, segmenty, stĺpiky a montážne príslušenstvo, čiže to, čo umožní vytvoriť praktické a užitočné riešenia pre Váš dom a majetok.

bottom of page